Hodnocení a zkušenosti od mých klientů

Máte-li zájem, můžete přidat vaše hodnocení. A to jak osobní schůzky, tak i webového obsahu, a jiné.

 

PŘIDAT VAŠE HODNOCENÍ

 


Recenze pro Hodnocení osobní schůzky
5/5
Hledani meho ja
Uz jen v okamziku, kdy jsem se priblizila k domu, jsem vedela, ze tak, jak bez energie a v a prosto nicotna prichazim, rozhodne nebudu odchazet. A.. Bylo naplneno. Navsteva Nani, byla jednou obrovskou energii, vedela jsem, ze ona je ten spravny clovek, ten, ktery me ma ucit, jak se milovat, jak si umet rikat ne, jak vnimat, jak se divat kolem sebe… Jak zacit zit jinak a spravne. Nikdy nebudu litovat navstevy v jejim energii nabytem dome a navzdy ji budu vdecna za to, ze tu pro me je, jako muj ANDĚL!
Recenze pro Hodnocení osobní schůzky
5/5
Pochopení a pomoc

Naprosto skvěla žena s velkým srdcem 💞. Kdykoliv pomůže, pochopí a nasměruje tím správným směrem 😊

Recenze pro Hodnocení osobní schůzky
5/5
Harmonie

Účastí na osobní schůzce se začaly dít věci. Nani mi pomohla najít samu sebe, otevřela intuici a vnímání krásy života, přítomnost andělů a víl v době, kdy jsem byla dost na dně. Ukázala mi cestu, po které jdu a stále se učím, ale díky, protože žiju a hlavně volně dýchám.

Recenze pro Hodnocení osobní schůzky
5/5

K Jiřince chodím skoro už 10 let. Je to místo, kde mám čas sama na sebe a to je v dnešní době důležité.

Vždy dostanu odpovědi na všechny otázky a načerpám energii.

Všem vřele doporučuji, když necíte kudy kam, začněte tady!

Recenze pro Hodnocení webového obsahu
5/5

Všechny Naniny příspěvky, řady i sdělení jsou poučné srozumitelně napsané a vždy nacim zaujmou. Jsem ráda že tě máme.
Díky Námi.

Recenze pro Hodnocení jiné služby
5/5
Dar z nebes

Andilka Nani znám již od roku 2014 a tehdy mi změnila život. Od té chvíle, co ji znám, vím, že ona je vzácný drahokam.
Vím, že s její pomocí se dějí v mém životě zázraky. Vždy mi pomohla a poradila. Energie, která z ní sálá, je čistá LÁSKA. Děkuji

Recenze pro Hodnocení osobní schůzky
5/5
Vřele doporučuji

Výjimečný přístup, velmi dobrý pocit, nejenom okamžité zlepšení při návštěvě, ale i dlouho po ní. Při dlouhodobější společné práci na sobě se dějí opravdu pozitivní změny.
Stojí to za to 👍

Recenze pro Hodnocení osobní schůzky
5/5
Anděl v mém životě

Jen slovy lze těžko popsat kým Nani je <3 Je to můj anděl, přítelkyně a jsem ji moc vděčná za každou pomoc i osobní setkání. Známe se více než 5let a setkáváme se pravidelně. Nani mi pomáhá v těžko překonatelných chvílích a vždy mi pomůže hodit si mysl i energie do té správné roviny. Moc si vážím její otevřenosti, upřímnosti, přístupu a láskyplného srdce. Kdykoliv potřebuji tak mi pomůže a to je v dnešní době vzácné. Nani tu je pro mě vždy, je jako součást mého já a mé duchovní rodiny. Děkuji že Vás máme Nani, nechť se zázraky dějí nám všem. S láskou Michaela

Recenze pro Hodnocení osobní schůzky
5/5

V minulosti jsem u pár kartářek a logristky byla, ale přístup s jakým Nani pracuje je úplně jiný. Jde z ní neskutečný klid, energie, pozitivum a láska. Jsem ráda, že mi byla doporučena a že jsem šla. Už po první schůzce se děly věci. Vím, že se můžu kdykoliv na Nani obrátit a vždy pomůže, poradí. Je to anděl s velkým srdcem.

Recenze pro Hodnocení osobní schůzky
5/5
Andělské setkání

Anděl v mém srdci, který vždy s láskou poradí a pomůže. Úžasná žena s velkým srdcem, která mne vždy dobije baterky v těžkých chvílích a dokáže zázraky. Jiřinka je čistá duše, která opravdu pomáhá a uzdravuje. Mám jí moc ráda a vždy se k ní těším na další setkání❤️.