OČISTA OD NEGATIVNÍCH ENERGIÍ Z LIDÍ A MÍST

4.4
(11)

Tak reaguji na vaše dotazy ohledně negativních energií, jak se s tím vypořádat sám(a) doma levně a účinně. Největší problém s tímto mají lidé citlivý ,otevření všem pomoci. Není to něco za co byste se měli buď stydět, nebo se trápit protože všechno jde řešit jen to zkusit co vám bude vyhovovat. Jde o to, že těla citlivých lidí jsou více otevřená, propustná jako houba a nasakujeme do sebe všechno jak z lidí tak míst. Proto je důležité se o svá těla celkově starat, přinese vám to klid v duši i těle a emocích. Očišťovat se fyzicky ale i emočně a duševně. Já sama jsem též vysoko vibrační bytost a změnila jsem vše co mi moje tělo dávalo vědět od stravy, cvičení ,myšlení a péče o sebe sama ,každý krok který jsem udělala pro sebe, abych se cítila v klidu bezpečí tam kde jsem a ve svém těle mi bylo odměnou za čas který sobě věnuji a budu ráda pokud vám alespoň něco pomůže, pokud máte dotazy pište mi poradím všem. Negace můžete načerpat od lidí z práce, z hovorů přes mobil, nakupování všude kde je vícero lidí. Pak když přijdete domů cítíte se unavení ,může vám být zle od žaludku, třes těla, nervozita, ospalost, u některých i zvracení neboť tělo má tendenci se toho zbavit, průjem, silný pocit strachu bez příčin takhle můžete poznat zda jste nasákli negativní energií a nemusí být vůbec vaše, naučit se rozeznat jestli je to mé či ne chce cvik .Když půjdete nakupovat můžete požádat anděly o vaší ochranu ,naučte se prostě vypnout emočně jdu jen pro to co potřebuji a na nic jiného nemyslím, jen já můj seznam potravin a jako bych byla v marketu sama a nikdo jiný. Buďte trpělivý i toto se naučíte ale chce to čas .Teď popíši co já sama dělám a používám.

1- VODA – Voda je nejlepší vodič a čistič, ať vnitřně tak zvenku. Proto když přijdu domů a cítím se divně a nevím proč nejlepší je hned sprcha, nezapomeňte i na vlasy neboť tam se usazuje spousta té negace též. Nejdříve použiji bio mýdlo s mořskou solí zakoupím v dm, omyji, opláchnu a teprve pak použiji sprchový svůj gel. Vlasy můžete taky nebo používám z energy jejich přírodní šampony hned potom se budete cítit určitě lépe. Dnes jsou už k dostání i sprchové gely s mořskou solí výběr je velký tak i střídejte.

KOUPEL V MOŘSKÉ SOLI- Do vany přidám himalájskou sůl, buď samotnou nebo se vyrábí i s bylinkami což je taky bezva a nebo z energy jejich sůl do koupele a 20 – 40 minut odpočívat, je to očista ,relax v jednom, zapalte si k tomu krásnou svíčku a příjemnou meditaci a bude vám příjemně aspoň jednou v týdnu si dejte vanu. Poté se už neoplachujte.

2- VONNÉ TYČINKY Z ŠALVĚJE – Tyčinku doma zapálit a přitom vždy otevřete okno. Můžete projít s ní i celý byt a taky okolo svého těla. Skvělí je i bobkový sušený list, dát do kovové misky a zapálit a ten dým projít opět celým domem. Skvělé jsou i koupené vykuřovací směsi dle svého výběru vůní. Svíčky také používám a vyrábím přímo na co jsou určené ,rituální, očišťující, mají vždy větší sílu i magii kouzel. Pálit taky denně oheň vše spálí.

3- PÍT HODNĚ ČISTÉ VODY- Vodu si vyrábím sama na vibrace z kamenů, které dám do větší nádoby s vodou a nechám aspoň hodinu nabít. Jak se vytvoří bublinky na stěnách i kamenech můžete pít je to očistné a přírodní a uzdravující. Kameny střídat dle uzdravení či s čím potřebujete pomoci. V den úplňku dávám sklenice vody za okno a nechám vodu nabít na měsíční světlo, vodu buďto piji nebo přidávám do koupelí. Velmi silně očistné.

4- OCHRANNÉ KAMENY- Dát buď do vody, nebo do vany, potom i náramek z těchto kamenů nosit nebo na krku kámen zavěsit. Ametyst, Gagát ,Křišťál, Onyx, Chryzokol, kunzit, Jantar, Avanturín, Růženín. Kameny pravidelně očistit dát do vody se solí na hodinu potom propláchnout a nechat na parapetu přes noc nabít. Pokud se cokoliv z kamenů rozpadne ,rozbije kámen už svojí službu udělal ,kupte si nový či jiný.

5- MEDITACE DECHOVÁ CVIČENÍ- Očista mysli od negací, práce s dechem kdykoliv se potřebujete zklidnit, a očistit od všeho starého ,přežitého, negativního. Nádech je přijímání a výdech je dávání, vše je spojeno s Bohem nakolik jste schopni si pro sebe dovolit přijmout do života a také odevzdat to co mi již neslouží .Meditace máte doporučené na mých stránkách. Ženám doporučuji pravidelně meditaci na očistu dělohy. Spojení s ženstvím ,očista od partnerů a pro svoji vnímavost otevřenost pro nové. Meditací se tělo uvolňuje, zklidňuje, barvy vizualizace modrá, fialová, zlatá ,žádejte si o pomoc i bílé světlo všem je dostupné.

Jinak očistit lze i domov a to použiji toto
Do každého rohu v domě či bytě dejte zavařovací sklenici s 1 PL soli himalájské, 1PL octa,1PL vody. Nechávám to 2-3 dny a poté vyliji do wc. jednou za měsíc stačí .Vše používám když cítím doma napětí, dusno, po hádce, po návštěvách. Jinak sůl používám i při vytírání a přidám ještě esenciální olej vůně co miluji grep nejvíce a sůl i když myji okna vše se pročistí a bude se vám hned lépe dýchat i žít .Pěstuji si ještě kytičky fialky Africké ty mám v každé místnosti ta rovněž čistí od negací a je velmi nenáročná kytička.

Tak snad jsem vám alespoň v něčem pomohla za tipy co sama dělám a pokud budete mít dotaz k tématu, či k něčemu jinému piště mi odpovím moc ráda všem.

Jak se vám líbí příspěvek? Můžete ho ohodnotit! 😉

Klikněte na hvězdu pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.4 / 5. Počet hlasů: 11

Zatím nikdo nehodnotil, buďte první 🙂

Nani

www.slaskouksobe.cz

Jsem Keltka , maminka dvou dětí, druidka i kněžka .Průvodce z Plejád co učí s láskou pro lásku, duše které chtějí sami sebe pozvednout a najít svojí sebelásku, uzdravit svou duši i tělo a svůj život do vibrací Světla - Lásky - vděčnosti - hojnosti .Miluji zdravou stravu , slunce, upřímné laskavé lidi, přírodu ,zvířátka která též léčím, pomáhám citlivým duším i dětem kteří mají pocit že jsou jiní , že sem na Zemi nepatří, tak aby všichni mohli žít svůj život v radosti svobodě a plnili si své sny ve hmotě. Miluji zázraky ,synchronizace ,plynutí s Vesmírem, komunikaci s Anděly ,mluvím s mrtvými a přináším pozůstalým vzkazy ,léčím nemoci pouhým dotykem .V říši víl ,skřítků, zahrad, stromů a květin a andělů je můj svět, vnitřní i hmotný a vše je živé jako naše krásná planeta. Jen my skrze své uzdravení s láskou můžeme uzdravit a zlepšit tento svět. Zabývám se i emocemi a stíny a procházím s klienty přes tento most až k vyléčení. Miluji tvoření s dětmi a plout na své energii až ke hvězdám .