JAK NA COVID A UZDRAVENÍ

5
(4)

Chtěla bych se s vámi podělit o svou vlastní zkušenost. Bylo mi poté sděleno, proč jsem to celé prožila jako vše co učím lidi přes zkušenosti vlastních prožitých stínů ,bolestí, dramat v dětství jen skrze sebe se může člověk uzdravit na úrovni duše a těla přes bolest a pochopit příčiny. Tak předávám dále , nejen vzhledem k situaci okolo nás ale i na vaše dotazy. To  co se poslední roky děje na úrovni systému jak zdravotnictví tak školství je postavený na egu manipulaci ,vždy se hroutí vše co nebylo postaveno na pevných základech , pro dobro nás všech .

V této přítomnosti je teď nejvíce vidět a musí být zviditelněno všem kolektivně, že změny jsou nutné  a též je ve všem požehnání a dar z nebes, vybrali jsme si tuto inkarnaci ty duše ,které na to mají pozvednout sebe a tím pádem celou planetu  do nových radostných vibrací planety Země. To co vnímám dlouho je , že tato situace s virem je uměle vytvořena a očkování není cesta jak  z toho ven ,očkování jakékoliv v těla člověka totálně rozhodí celý imunitní systém, který naváže a otevře spoustu další problémů zdravotních u všech lidí.

Jistě každého volba, nikdo nikoho k ničemu nenutí ,nenechte se zmanipulovat nikým ,máte vždy svobodnou volbu se sami za sebe rozhodnout co chcete a vždy to bude správně. Je důležité být se sebou v klidu a míru, v přírodě ,vnímat  své tělo  co mu dělá z potravin dobře a  co ne ,na to si každý přijde sám pokud chce , jde vše každé tělo je jiné a proto nemá smysl se zabývat venku tím co pomáhá druhým .viz diety , různé stravy ,dření se sportem a přitom sami cítíte, že se vám buď nechce , nebo to nevydržíte a potom se trestáte obviňujete atd.

Najděte sami sebe, mluvte se svým tělem o všem, přijímejte ho takové jaké je ,milujte  ho a řekněte  mu to každý den a odpusťte  sobě i tělu. A jak tohle vše  souvisí s virem ,rozhodně to není žádná lehká chřipka , určitě nepodceňovat příznaky ,neboť jsme zapomněli odpočívat hlavně ženy. Tak vidíte, že vše je se vším propojeno skrze nás a vesmír proč a se to děje a co nás to učí ? Tenhle virus se chová zvláštně ,když jsem to sama prožila , vůbec jsem se necítila ve svém těle ,jakoby bylo někde mimo nebo má duše jinde, je to nahoru dolů v energii, kdy je vám chvíli dobře a za chvilku zle a velmi to ovlivňuje nervový systém s tím souvisí vše. Doporučuji velmi odpočívat ,vše  nechat být  a věnovat  pozornost jen sobě a zdraví ,protože o to tu jde , něco se v tom učíte i mě spoustu věcí docvaklo, že když mě to zastavilo tak bylo proč. Začala jsme pátrat potom jak si pomoct co moje tělo chce jíst ,co mu chybí ? a hlavně volba vědomí, myšlenky, kde se vám tak zviditelní  zhmotní strachy  ,obavy o sebe a jedině skrze toto to lze přetransformovat sebe samého ,takže tělo ale i duše ale i vědomí, protože chci  a mohu.

Cítit já to zvládnu ,dokážu se vyléčit sama , bez lékařů ,léků , testování a všech nesmyslů venku a hlavně sama , v klidu ve svém středu s pomocí energií svých a andělské pomoci , neboť kdo žádá je vyslyšen. Měla jsem všechny příznaky mimo teplot a kašle ,začala jsem  pozorováním těla a že už detox jedu opravdu celé roky ,tím pádem není tak tělo zatíženo. Není už v této době možné se jen spoléhat na lékaře ,stát a že z venku mi bude pomoženo. Je třeba se to chtít naučit ,chtít se vyléčit .Proto se hroutí systémy a vidí to snad už i ti co nevěřili. Takže jsem nasadila živou stravu vše syrové pokud to je možné a můžete to ,hlavně grep celý nebo šťávy je výborný na očistu střev a dráhu plic což u viru je teď podstatný, zeleninu jakoukoliv, vyřadit úplně mléčné výrobky zahleňují tělo a hlavně střeva a ty  jsou důležitý ukazatel imunity a poznáte to v  oblasti obličeje kůže ,pupínky vyrážky kde potřebujete detox a co posílit. Vyřadit sladkosti, lepek, tučná jídla, pít čistou vodu ,zelený čaj , česnek, křen ,zázvor, kurkumu, červenou cibuli, čaj Roibos  a Lapacho.

Při ztrátě čichu asi týden jsem každý den čichala ke svíčkám a aroma olejům ,po týdnu vše ok dosud. Na všechny příznaky ,bolesti jsem použila přípravky od české firmy Energy. Jejich přípravky používám víc jak 20 let a to jediné doporučuji i klientům při jiných zdravotních potížích spolu s léčením energií z rukou které používám v  praxi s klienty.

Na bolest  hlavy – potírat čelo několikrát denně artrinem, droserinem.

Bolest v krku a kašel -vnitřně vironal, cistus comlex, grepovit kapsle, flavocel a fytominerál a oblast okolo krku ,mandle i hrud natírat taky artrin a droserin do úlevy.

Tyto přípravky beru stále ve snížené dávce i když po dvou týdnech jsem se vyléčila ze všeho , je to prevence. Stravu se snažím též dodržovat lehčí, neboť jaro je  už za dveřmi a vše vám jen pomůže.

Hlavní je nemít strach z ničeho, obavy ničemu nepomohou a vše jen zhoršují protože  jaké máme myšlenky takový si tvoříme život. Důvěřujte v sebe, že se dokážete uzdravit, věřte, že vše je možné a zázraky se dějí každý den , radujte se z maličkostí a buďte vděční za život za lásku za přírodu která nás uzdravuje ale potřebuje naší pomoc lásku a ochranu a i zvířata ,proto i důraz na snížení spotřeby masa. Pokud se na vše podíváte z jiného úhlu pohledu celkově to vše dává  smysl.

Děkuji Všem Kelťáčkům za důvěru s kterou na svém rozvoji pracují s námi každý den, protože už jste vědomí tvůrci svého vlastního života, cítíte, žijete svojí sebelásku v sobě a tak i v životě a chápete o co nám tu všem jde, že když každý sám za sebe se vyléčí a naučí se zpracovávat svoje bloky minulost ,vyléčí  své vnitřní dítě , jde i o vyrovnání principů v nás samých i ve vztazích ,vzájemně se od sebe učit , zákon zrcadlení funguje a že každý z nás je jedinečný a krásný   milovaný takový jaký je, tak zavládne na planetě klid a mír a vše se děje pro dobro nás všech do Lásky  a do Světla.

S láskou žehnám vám Všem Nani.

Jak se vám líbí příspěvek? Můžete ho ohodnotit! 😉

Klikněte na hvězdu pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 4

Zatím nikdo nehodnotil, buďte první 🙂

Nani

www.slaskouksobe.cz

Jsem Keltka , maminka dvou dětí, druidka i kněžka .Průvodce z Plejád co učí s láskou pro lásku, duše které chtějí sami sebe pozvednout a najít svojí sebelásku, uzdravit svou duši i tělo a svůj život do vibrací Světla - Lásky - vděčnosti - hojnosti .Miluji zdravou stravu , slunce, upřímné laskavé lidi, přírodu ,zvířátka která též léčím, pomáhám citlivým duším i dětem kteří mají pocit že jsou jiní , že sem na Zemi nepatří, tak aby všichni mohli žít svůj život v radosti svobodě a plnili si své sny ve hmotě. Miluji zázraky ,synchronizace ,plynutí s Vesmírem, komunikaci s Anděly ,mluvím s mrtvými a přináším pozůstalým vzkazy ,léčím nemoci pouhým dotykem .V říši víl ,skřítků, zahrad, stromů a květin a andělů je můj svět, vnitřní i hmotný a vše je živé jako naše krásná planeta. Jen my skrze své uzdravení s láskou můžeme uzdravit a zlepšit tento svět. Zabývám se i emocemi a stíny a procházím s klienty přes tento most až k vyléčení. Miluji tvoření s dětmi a plout na své energii až ke hvězdám .