PROSBA BYTOSTÍ PŘÍRODY LIDEM

5
(1)

Každé ráno sedím ve své zahrádce kde medituji a spojuji se s andílky a bytostmi přírody . Dnes ke mně přišla tato prosba pro všechny lidičky se srdcem na dlani a kteří pomáhají nebo chtějí přírodě pomoci .Společnost mi dělají ptáčci , které krmím i dvakrát za den a to po celý rok, nestačí už jenom v zimě i teď v létě , kdy je teplo určitě potřebují i pítka s vodou.Každý z nás může pomoci zvířátkům krmením a vodou a pro motýli a  včelky  vysazujme květiny,  které je barevně nejen lákají ale i je milují,   vždyť jsou to  všichni okřídlení andělé , kteří nás chrání a milují každý den. Odměnou vám bude jejich čistá přítomnost a zpěv,  radost každý den a pokud se ztišíte a takto si je naučíte , tak jako to dělám já už roky , budou k vám létat každé ráno a děkovat za vaši lásku a pomoc . Děkuji vám Všem za sebe a za všechny bytosti, že pomáháte naší Matce Zemi se uzdravovat a zachovávat chod těchto druhů kterých je už tak málo ,  neboť to má vliv na celé lidstvo.

Vzkaz andílků pro Vás ♥

Každý  z vás je jedinečný a požehnaný , strážíme každý váš krok i život, mluvíme k vám a dáváme vám jasná znamení  o naší lásce a přítomnosti k vám, každá vaše pomoc se zapisuje a vrací se mnohonásobně zpět , stačí jen být  a milovat sebe a tento nádherný svět .

Jak se vám líbí příspěvek? Můžete ho ohodnotit! 😉

Klikněte na hvězdu pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím nikdo nehodnotil, buďte první 🙂

Nani

www.slaskouksobe.cz

Jsem Keltka , maminka dvou dětí, druidka i kněžka .Průvodce z Plejád co učí s láskou pro lásku, duše které chtějí sami sebe pozvednout a najít svojí sebelásku, uzdravit svou duši i tělo a svůj život do vibrací Světla - Lásky - vděčnosti - hojnosti .Miluji zdravou stravu , slunce, upřímné laskavé lidi, přírodu ,zvířátka která též léčím, pomáhám citlivým duším i dětem kteří mají pocit že jsou jiní , že sem na Zemi nepatří, tak aby všichni mohli žít svůj život v radosti svobodě a plnili si své sny ve hmotě. Miluji zázraky ,synchronizace ,plynutí s Vesmírem, komunikaci s Anděly ,mluvím s mrtvými a přináším pozůstalým vzkazy ,léčím nemoci pouhým dotykem .V říši víl ,skřítků, zahrad, stromů a květin a andělů je můj svět, vnitřní i hmotný a vše je živé jako naše krásná planeta. Jen my skrze své uzdravení s láskou můžeme uzdravit a zlepšit tento svět. Zabývám se i emocemi a stíny a procházím s klienty přes tento most až k vyléčení. Miluji tvoření s dětmi a plout na své energii až ke hvězdám .